Zakwaterowanie

Na poniższej liście znajduje się krótki opis zakwaterowania, sporządzony na podstawie oficjalnych stron internetowych hoteli.

Bezpośrednio pod nazwą hotelu znajduje się również instrukcja, jak go zarezerwować za pomocą linku. Proszę postępować zgodnie z instrukcjami.

Hotel Galaxy****

Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, Hotel Galaxy to wyjątkowe miejsce w centrum Krakowa. Hotel oferuje pokoje o najwyższym standardzie z widokiem na Grzegórzki, dzielnicę przesiąkniętą historią, tradycją i niezrównanym urokiem. Hotel dysponuje pokojami w różnych kategoriach, Restaurację Andromeda mieszczącą do 240 osób, Centrum SPA & Wellness z krytym basenem, sauną, łaźnią parową, siłownią i ścianką wspinaczkową.


Dla naszych uczestników przygotowaliśmy specjalną ofertę. Aby skorzystać z naszego rabatu uprawniającego do 10% zniżki należy użyć specjalnego kodu: REHA21 podczas procesu rezerwacji:


1. Rezerwacji prosimy dokonywać bezpośrednio przez system rezerwacji hotelowej tutaj
2. W okienku rezerwacyjnym wpisz daty i użyj REHA21:
3. Wybierz typ pokoju i wypełnij obowiązkowe pola
4. Zakończ rezerwację 


Należy pamiętać, że organizator nie ponosi odpowiedzialności za inne sposoby dokonywania rezerwacji. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z hotelem:
T: +48 12 342 81 00 lub hotel@galaxyhotel.pl


Adres hotelu: Gęsia 22, 31-535 Kraków, odległość 5,3 km od Expo Kraków. https://galaxyhotel.pl/pl