Atrakcje turystyczne

Kraków jest miastem o niezwykle bogatej historii, odwiedzanym każdego roku przez miliony turystów z Polski i całego świata. Zachęcamy do odkrycia uroków stolicy Małopolski i okolic z SeeKrakow - największą marką w regionie, świadczącą usługi w zakresie organizacji wycieczek od 2005 r. 
Szeroka oferta, doskonała dostępność języków obcych, kompleksowość, dostosowanie się do potrzeb klienta i wysoka jakość usług, to tylko wybrane cechy, które charakteryzują nasze wycieczki. Własna flota pojazdów pozwala na dokładną kontrolę jakości oraz stałe udoskonalanie prezentowanych propozycji. Nasi doświadczeni przewodnicy zabiorą Państwa w podróż po najpiękniejszych i najciekawszych miejscach. Wycieczki po Starym Mieście i Kazimierzu, wizyta w Muzeum Auschwitz-Birkenau, zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, relaks na łonie natury w Ojcowskim Parku Narodowym lub podczas spływu Dunajcem - propozycji jest wiele, więc jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. W razie potrzeby świadczymy również usługi "szyte na miarę" - prywatne, w pełni dostosowane do Państwa wymagań i sugestii.


Dla naszych uczestników przygotowaliśmy specjalną ofertę. Aby skorzystać należy kliknąć w link tutaj i wybrać intersującą Państwa wycieczkę.